`
Het is fijn als de camper waterpas staat, maar hoe doet u dit? Een camper huren gaat bij Booij Campers gelukkig altijd met een compleet inventaris waardoor u niet hoeft na te denken over de middelen die u hiervoor nodig heeft.
Wanneer u in de camper kampeert is het fijn als de camper waterpas staat. Sommige camperplaatsen of campings hebben geen egale grond en dan is het handig als u de camper zelf kunt bijstellen om hem zo recht mogelijk te zetten. U kunt simpel met een waterpasje bijvoorbeeld checken of de camper recht staat.
Het standaard inventaris van de huurcampers is voorzien van level blokken. Deze blokken zijn te gebruiken om voor of achter de wielen te plaatsen en de camper hier op te rijden. De camper komt vervolgens aan de linker, rechter, voor of achterzijde omhoog waardoor hij zo waterpas mogelijk gezet kan worden.